Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Administration
it: Amministrazione

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Users
it: Utenti

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Columns
it: Colonne
