Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Administration
sk: Administrácia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Users
sk: Používatelia

en: Content Type
sk: Typ obsahu
