Super Login (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e
