Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: never
af: nooit

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
