Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Action
ar: إجراء

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: never
ar: أبدا

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Caption
ar: شرح

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: always
ar: دائمًا

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
