Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: never
az: heç vaxt

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Caption
az: Başlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
