Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: never
be: ніколі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Caption
be: Загаловак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць
