Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: never
bg: никога

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: always
bg: винаги

en: Custom URL
bg: Други
