Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
