Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: never
bs: nikad

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
