Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: never
ca: mai

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Caption
ca: Subtítol

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: daily
ca: diari

en: weekly
ca: setmanal

en: yearly
ca: anual

en: monthly
ca: mensual

en: hourly
ca: cada hora

en: always
ca: sempre

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Translation set
ca: Conjunt de traducció
