Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: never
cs: nikdy

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Caption
cs: Popisek

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: daily
cs: denně

en: weekly
cs: týdně

en: yearly
cs: ročně

en: monthly
cs: měsíčně

en: always
cs: vždy

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně
