Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: never
cy: byth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
