Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: never
el: ποτέ

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: daily
el: καθημερινά

en: weekly
el: εβδομαδιαία

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ
