Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
