Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: never
et: mitte kunagi

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Caption
et: Pealkiri

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Offset
et: Nihe

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav
