Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: never
fi: ei koskaan

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: daily
fi: päivittäin

en: weekly
fi: viikoittain

en: yearly
fi: vuosittain

en: monthly
fi: kuukausittain

en: always
fi: aina

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Last modification date
fi: Viimeisin muokkauspäivämäärä

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys

en: Sitemap file
fi: Sivukarttatiedosto

en: Number of sitemaps in this index
fi: Tässä indeksissä olevien sivukarttojen määrä.

en: Sitemap URL
fi: Sivukartan osoite

en: Number of URLs in this sitemap
fi: Linkkejä tässä sivukartassa

en: URL location
fi: Verkko-osoitteen sijainti

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Translation set
fi: Käännössarja
