Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: never
he: אף פעם

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה
