Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (30 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: never
hi: कभी नहीं

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Changed
hi: बदल गया

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Apply
hi: लागू करें

en: always
hi: हमेशा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
