Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: never
hr: nikada

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: daily
hr: dnevno

en: weekly
hr: tjedno

en: yearly
hr: godišnje

en: monthly
hr: mjesečno

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
