Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Action
hu: Művelet

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: never
hu: soha

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Offset
hu: Eltolás

en: daily
hu: napi

en: weekly
hu: heti

en: yearly
hu: éves

en: monthly
hu: havi

en: hourly
hu: óránként

en: always
hu: mindig

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Last modification date
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása

en: Sitemap file
hu: Webhelytérkép-fájl

en: Number of sitemaps in this index
hu: A webhelytérképek száma ebben az indexben

en: Sitemap URL
hu: Webhelytérkép webcím

en: Number of URLs in this sitemap
hu: A hivatkozások száma a webhelytérképen

en: URL location
hu: Webcím

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Asc
hu: Növ

en: Translation set
hu: Fordítási egység
