Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: never
hy: երբեք

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
