Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Action
is: Aðgerð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: never
is: aldrei

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
