Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: never
jv: ora tau

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
