Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: never
ka: არასდროს

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
