Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: never
kk: ешқашан

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты
