Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: never
lt: niekada

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Caption
lt: Antraštė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
