Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: never
lv: nekad

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
