Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
