Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Action
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: never
mr: कधीच नाही

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
