Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
