Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
