Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: never
nl: nooit

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: hourly
nl: ieder uur

en: always
nl: altijd

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Sitemap file
nl: Sitemap bestand

en: Number of sitemaps in this index
nl: Aantal sitemaps in deze index

en: Sitemap URL
nl: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
nl: Aantal URL's in deze sitemap

en: URL location
nl: URL-locatie

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend

en: Translation set
nl: Vertalingset

en: Default base path
nl: Standaard basispad
