Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: never
nn: aldri

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
