Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: never
oc: pas jamai

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Custom URL
oc: URL personalizada

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence

en: Sitemap file
oc: Fichièr de la mapa del site.

en: Number of sitemaps in this index
oc: Nombre de mapas del site dins aqueste indèx

en: Sitemap URL
oc: URL de la mapa del site

en: Number of URLs in this sitemap
oc: Nombre d'URL dins aquesta mapa del site

en: URL location
oc: Emplaçament de l'URL

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Translation set
oc: Jòc de traduccion
