Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: never
ro: nicioadă

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Caption
ro: Legendă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Custom URL
ro: URL personalizat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent
