Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
