Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
