Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: never
sk: nikdy

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Caption
sk: Popis

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Offset
sk: Ofset

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: always
sk: vždy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne
