Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: never
sl: nikoli

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
