Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Action
sv: Åtgärd

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: never
sv: aldrig

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Caption
sv: Bildtext

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: daily
sv: dagligen

en: weekly
sv: veckovis

en: yearly
sv: årsvis

en: monthly
sv: månadsvis

en: always
sv: alltid

en: Custom URL
sv: Anpassad URL

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande
