Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: never
th: ไม่เคย

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
