Super Sitemap (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: never
uk: ніколи

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Caption
uk: Підпис

en: Changed
uk: Змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Offset
uk: Зміщення

en: daily
uk: щодня

en: weekly
uk: щотижня

en: yearly
uk: щорічно

en: monthly
uk: щомісяця

en: hourly
uk: погодинно

en: always
uk: завжди

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: Sitemap file
uk: Файл мапи сайту.

en: Number of sitemaps in this index
uk: Кількість мап сайту у індексі

en: Sitemap URL
uk: URL-адреса мапи сайту

en: Number of URLs in this sitemap
uk: Кількість URL-адрес в цій мапі сайту

en: URL location
uk: URL-адреса місця розташування. location

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Translation set
uk: Набір перекладів

en: Default base path
uk: Базовий основний шлях
