Superfish (8.x-1.0-rc4) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: disabled
cy: analluog

en: Disable
cy: Analluogi

en: More
cy: Mwy

en: None
cy: Dim

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Style
cy: Arddull

en: Blue
cy: Glas

en: empty
cy: gwag

en: Black
cy: Du
