Superfish (8.x-1.0-rc5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: Menu
ml: മെനു
