Superfish (8.x-1.0-rc6) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disable
hr: Onemogući

en: More
hr: Više

en: None
hr: Nema

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava

en: Expand
hr: Raširi

en: Black
hr: Crna

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Collapse
hr: Sažmi
