Superfish (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Disable
ca: Inhabilita

en: More
ca: Més

en: None
ca: Cap

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Example
ca: Exemple

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Examples
ca: Exemples

en: Blue
ca: Blau

en: Expand
ca: Expandeix

en: empty
ca: buit

en: Black
ca: Negre

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: pixels
ca: píxels

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells

en: Inaccessible
ca: No accessible
