Superfish (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disable
is: Óvirkja

en: More
is: Meira

en: Default
is: Standard

en: Menu
is: Valmynd

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Blue
is: Blátt

en: Black
is: Svart
