Superfish (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: disabled
te: అచేతనం

en: More
te: మరిన్ని

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Minimum width
te: కనిష్ఠ వెడల్పు

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం

en: empty
te: ఖాళీ

en: Black
te: నలుపు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు
