Superfish (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (36 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: More
id: Selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Default
id: Bawaan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Example
id: Contoh

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Minimum width
id: Lebar minimum

en: White
id: Putih

en: Style
id: Gaya

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Examples
id: Contoh

en: Blue
id: Biru

en: Expand
id: Perluas

en: empty
id: kosong

en: Black
id: Hitam

en: Not supported
id: Tidak didukung

en: pixels
id: piksel

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Levels
id: Tingkatan

en: Main Menu
id: Menu Utama

en: Coffee
id: Kopi

en: Collapse
id: Kempiskan

en: Superfish plugins
id: Plugin Superfish

en: Start from depth
id: Mulai dari tengah

en: Custom classes
id: Kelas tersuai

en: For the main UL
id: Untuk UL utama

en: For the list items
id: Untuk daftar item

en: For the hyperlinks
id: Untuk tautan-tautan

en: Inaccessible
id: Tidak dapat diakses.
